FAQ

 1. Dla kogo przeznaczone są nasze soki i programy oczyszczające?

  rozwiń ▸

  Nasze soki i programy oczyszczające przeznaczone są dla tych wszystkich, którzy dążą do zdrowia i dobrego samopoczucia, lubią nowoczesny, zrównoważony styl życia oraz wygodę, wybierają “czyste jedzenie”, czyli ekologiczne pokarmy, w minimalnym stopniu przetworzone. Są one przeznaczone również dla tych wszystkich, którzy postanowili zmienić swój dotychczasowy sposób odżywiania na zdrowy. Jeżeli czujesz się zmęczony, brak Ci kondycji, masz depresję, zaburzenia koncentracji, nadwagę, masz problemy z trawieniem i wzdęcia, zaburzenia odporności i krążenia, przewlekłe zapalenia, słaby stan cery, osłabione włosy i paznokcie, to możemy pomóc Ci odzyskać równowagę. Nasze programy oczyszczające to źródło witamin, minerałów roślinnych, aminokwasów, żywych enzymów w czystej formie najłatwiej przyswajalnych soków. Wspomagają detoksyfikację organizmu, pozbywanie się z organizmu toksyn. Wypić warzywa i owoce jest dużo szybciej i efektywniej niż je zjeść, dlatego są idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, zabieganych, osób starszych czy chorych, z powodzeniem mogą zastąpić posiłek. Picie soków to jeden z najłatwiejszych i najwygodniejszych sposobów wzbogacenia diety w roślinne substancje odżywcze. Stanowią podstawę naszego procesu odtruwania oraz integralną część zdrowego stylu życia.

 2. Jakich efektów można spodziewać się po stosowaniu diet oczyszczających?

  rozwiń ▸

  • Oczyszczenie, odżywienie i nawodnienie organizmu
  • Zregenerowane i odtrute ciało
  • Zmniejszenie ilości nagromadzonych toksyn wywołujących niekorzystne objawy
  • Wzmocnienie naturalnych sił obronnych organizmu dzięki silnym przeciwutleniaczom zawartych w sokach
  • Działanie przeciwnowotworowe, przeciwwirusowe
  • Przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej
  • Zmniejszenie stanów zapalnych
  • Wielki przypływ energii
  • Lepsze trawienie i wydalanie
  • Wzmocniony układ sercowo-naczyniowy
  • Brak napadów głodu, lepsza koncentracja
  • Złagodzenie alergii i chorób przewlekłych, zwiększenie długości życia
  • Równowaga hormonalna
  • Działanie grzybobójcze i anytbakteryjne, oczyszczającec krew, wzmagają z witaminą C tworzenie kolagenu
  • Świetne samopoczucie
  • Wymodelowana, wysmuklona sylwetka
  • Poprawa kondycji fizycznej
  • Zmiana nawyków żywieniowych , zmiana sposobu myślenia o jedzeniu

 3. Dlaczego warto oczyszczać się naszymi ekologicznymi sokami?

  rozwiń ▸

  Wyciskane soki wykorzystują nowoczesną technologię i w 100% ekologiczne warzywa i owoce, które są wolne od zanieczyszczeń, GMO, toksycznych pestycydów, środków chwastobójczych oraz szkodliwych związków. Dzięki temu nasze soki są najwyższej jakości, nieporównywalne z innymi, pełne szybkoprzyswajalnych i najbardziej wartościowych składników odżywczych pochodzenia roślinnego. W ciągu 15 minut od wypicia soku witaminy, minerały i żywe enzymy roślinne, antyoksydanty, fitochemikalia trafiają do Twojego krwioobiegu i są budulcem nowych, zdrowych komórek. W przypadku surowych warzych organizm potrzebuje 4-6 godzin na trawienie, ponadto część składników odżywczych jest wydalana wraz z błonnikiem. Pijąc sok dajemy czas naszemu organizmowi na oczyszczenie i regenerację. W naturalny sposób oczyścisz swój organizm, odzyskasz siły witalne, poprawisz metabolizm, przyswajalność witamin, minerałów i innych niezbędnych składników w pożywienia. Twoje ciało efektywniej będzie walczyć z wszelkiego rodzaju zagrożeniami zewnętrznymi (wirusy, bakterie, znieczyszczenia środowiska, promieniowanie). Nasze soki mają wielką moc odżywczą, organizm wykorzystuje je w największym stopniu. Warto oczyszczać się naszymi sokami, ponieważ korzyści z ich picia są niewspółmierne. Potraktujmy je jako inwestycję we własne zdrowie.

 4. Jaka jest różnica między naszymi sokami a sokami sklepowymi?

  rozwiń ▸

  • Są wyciskane przez wyciskarki wolnoobrotowe z ekologicznych warzyw i owoców
  • Nie dodajemy do nich wody, cukru, barwników, konserwantów
  • Nie pasteryzujemy
  • To świeże, żywe soki, które zawierają w sobie wszystko to, co najlepsze w naturze
  • To wyjątkowe źródło witamin, minerałów, żywych enzymów roślinnych, fitochemikalii, chlorofilu, antyoksydantów i kwasów tłuszczowych omega 3
  • Są wyciskane na bieżąco, bezpośrednio na zamówienie, możliwe jest przygotowanie soku według receptury klienta
  • Ich cena jest nieco wyższa od sklepowych, ale smak i jakość nieporównywalnie wyższa

 5. Jakiego typu wyciskarek używamy?

  rozwiń ▸

  Używamy najnowszej generacji wyciskarek jedno i dwuślimakowych, które nie niszczą enzymów i witamin, ograniczają proces utleniania i napowietrzania soku. To trójfazowa technologia tłoczenia wolnoobrotowego, wykorzystującego miażdzenie na poziomie komórkowym, pozostawiając w soku to, co najlepsze Wykonane są z najwyższej jakości bezpiecznych dla naszego zdrowia materiałów, wolnych od szkodliwych bisfenoli (BPA FREE), potwierdzonych licznymi certyfikatami.

 6. Jaka jest różnica między naszymi sokami a sokami z sokowirówki?

  rozwiń ▸

  Nasze soki wyciskane mają wyższą wartość odżywczą niż te uzyskane z sokowirówki. Sok jest wspaniałej jakości, gęsty, pożywny, wyciśnięty z delikatnym miąższem, apetyczny i bardzo smaczny. Soki uzyskane z sokowirówki są gorszej jakości, mają znacznie mniejszą wartość odżywczą, ponieważ w trakcie procesu produkcji część enzymów i witamin ginie na skutek podwyższonej temperatury wywołanej wysoką prędkością obrotową. Z kolei powoduje ona radykalne napowietrzenie soku i jego oksydację (utlenianie). Sok jest rozwarstwiony na wodę i pianę, jest nieapetyczny i niezbyt smaczny.

 7. Dlaczego sok rodziela się w butelce?

  rozwiń ▸

  Jest to naturalny proces rozwarstwiania wyciskanego soku, to dowód, że nie ma w nim sztucznych zagęstników i emulgantów.

 8. Jak długo sok pozostaje świeży?

  rozwiń ▸

  Sok, zamkniety szczelnie i pozostawiony w lodówce, pozostaje świeży bez większych strat wartości odżywczych do 72 godzin. Powolny proces wyciskania w mniejszym stopniu dopuszcza do utleniania soku i powoduje mniejszą stratę składników odżywczych, przez co wydłuża się jego świeżość i przydatność do spożycia.

 9. Gdzie kupujemy warzywa i owoce?

  rozwiń ▸

  Warzywa i owoce kupujemy od lokalnych certyfikowanych dostawców i producentów ekologicznych oraz kontrahentów z innych rejonów Polski posiadających certyfikaty ekologiczne. Współpracujemy również z dostawcami ekologicznych owoców cytrusowych i tropikalnych. W sezonie zaopatrujemy się w polskie warzywa i owoce, wspierając naszą gospodarkę i naszych rolników, poza sezonem współpracujemy również z dostawcami ekologicznych warzyw i owoców z importu.

 10. Czy mogę ćwiczyć, gdy przebywam na detoksie?

  rozwiń ▸

  Oczywiście, możesz ćwiczyć, będąc na detoksie. Przygotowaliśmy specjalny program oczyszczający dla osób aktywnych, uprawiających sport, który wzmocni Twoje ciało i doda energi w czasie wzmożonego wysiłku, nawodni je, uzupełni niedobory elektrolitów.  Pamiętaj, że Twoje ciało otrzymuje dużo wartości spożywczych, jednak przystosowuje się do ograniczonej ilości pożywienia. Lepiej zrezygnować z wyczerpujących treningów na rzecz jogi, spacerów czy umiarkowanych truchtów. Musisz pamiętać o piciu dużej ilości wody, ok. 2 litrów dziennie, jest ona niezbędna w procesie detoksyfikacji.